www.adigetarim.com'a Hoş Geldiniz... PEŞİN FİYATINA TAKSİT İMKANI İÇİN FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ !
Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA ! Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA ! Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA ! Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA !

Deltadem SC Kokusuz Haşere Öldürücü 50 ML

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Deltadem Kokusuz Haşere İlacı 50 Ml

Etken Madde
Deltamethrin
Formülasyon
Süspansiyon Konsantre
Ambalaj Biçimi
50 ML

DELTADEM SC GENEL AMAÇLI KOKUSUZ HAŞERE İLACI


Kullanım Alanları ve Kullanım Biçimi:

Deltadem sc 50 ml kokusuz lekesiz sınıfta genel amaçlı haşere ilacıdır. İçeriğinde ilave Tetra.methrin bulunması haşereleri ani düşürücü ve açığa çıkartıcı olarak başarısını yükseltmektedir. 

Her 50 ml ürün 5 Litre suyla çoğaltılıp pompa vasıtasıyla haşere hareket güzergahlarına uygulanır. Yoğun haşere sorunu olan veya tozlu, yarı dış mekan, bodrum, sığınak, depo gibi yerlerde dozu 2 katına çıkartabilirsiniz.

Deltadem sc 50 ml  üretici firma tarafından hamamböceği, kaloriferböceği karasinek ve sivrisinekler için etikette dozajlama bilgileri verilmiş olmasının yanında, karınca, gümüşçün, rutubet böceği, kırkayak, güve, örümcek benzeri yürüyen haşereler üzerinde de etkili bir başarı sağlamaktadır. Bu haşereler için de Hamamböceği için verilen dozajlama bilgisini kullanabilirsiniz.

Pire ve tahtakurusu, akrep gibi daha dirençli haşereler için kokusuz SC FORMÜL veya CS formül ilaçlar kullanılabilse de, yoğun pire ve tahtakurusu olan yerlerde en doğrusu kokulu EW formül veya ME Formül haşere ilaçlarını kullanmaktır.
Deltadem sc 50 ml  mililitre ürün ortalama 100 metrekare civarında bir ev veya ofis benzeri işyerlerinin ilaçlamasında yeterlidir. Büyük alanlar veya düzenli ilaçlama gerektiren kronik haşere sorunu olan yerlerde daha büyük ambalajlardan temin edip tasarruf edebilirsiniz. Sitemizde diğer ambalaj biçimlerini de bulabilirsiniz.

Yazlık ve Villa vb mekanlarda özellikle sivrisinek mücadelesinde bina dış duvarlarını püskürterek ilaçla kaplayabilir, çevre ilaçlaması yapabilir ve böylece uzun süreli sivrisinek koruması sağlayabilirsiniz.
Hamamböceği kaloriferböceği sorunlarınızda özellikle restaurant, lokanta vb işletmelerde ürün üzerinde belirtilen oranlarda su ile çoğaltarak ürünü haşere görülen tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Özellikle fayans araları, çatlaklar, dolap duvar araları, mutfak ve et kesme tezgahları ürün hazırlama tezgahlarının duvarla birleştikleri aralıklar, alt kısımları vb alanlara püskürterek uygulayabilirsiniz.
İlaçlama esnasında ve sonrasında mekanı kapatmanıza gerek yoktur. Yapılan uygulama sonrası temizlenmesi gereken yüzeyleri temizleyiniz yeterlidir.
Deltadem sc 50 ml , yapısı gereği kalıcı ve koruyucu özellikte bir ürün olduğu için silinmediği yüzeylerde uzun süre böcekleri öldürmeye devam eder.

Açık ve kapalı alanlarda uçan ve yürüyen tüm haşere türleri için tavsiye edilen başarılı böcek ilacıdır.
Lekesiz ve kokusuzdur.

Genel Özellikleri:

Deltadem sc  Suyla seyreltilebilmesi ve buharlaşmayan olması sebebiyle, HALK SAĞLIĞI ilaçları kapsamında, kullanımı ve uygulaması oldukça kolay başarılı bir formüldür. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süres 8 ila 12 hafta olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.

Deltadem sc Buharlaşmayan yapısı ve zemin tarafından emilmeyen süspansiyon yapısıyla, ev ve işyeri, ofis yaşam alanları, depo ve hangar ilaçlamaları uygulamalarında ideal ürünlerdendir.

Geniş haşere spektrumu sebebiyle birçok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.

Ürünün üzerinde, hangi haşere için ne miktar ve ne şekilde uygulamanız gerektiğini bulabilirsiniz. 

Uygulama Gereksinimleri:

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
Eğer bir pompanız yok ise sitemizden size uygun bir pompa temin edebilirsiniz.

Zararlı Türü Yaşam evresiUygulama Alanı ve ŞekliSeyreltme OranıUygulama MiktarıUygulama DozuUygulama Aralığı
KarasinekBoş kapalı alan pülverizatör ile uygulama25 ml ürün+13308 ml su80 ml karışım 1 malana uygulanır7,50mg a.i/m290 gün
Sivrisinek25 ml ürün+4975 ml su20,0 mg a.i/m290 gün
Hamamböceği25 ml ürün+3308 ml su30,0 mg a.i/m290 gün
Pire25 ml ürün+5183 ml su12,0 mg a.i/m290 gün
Tahtakurusu-Akrep25 ml ürün+8308 ml su12,0 mg a.i/m260 gün
Tatarcık25 ml ürün+4975 ml su20,0 mg a.i/m260 gün
Karınca25 ml ürün+8308 ml su12,0 mg a.i/m230 gün
KeneMesken ve çevresi pülverizatör ile uygulama25 ml ürün+9975 ml su10,0 mg a.i/m240 gün

 ÇOÇUKLARDAN, GIDA VE HAYVAN YEMLERİNDE UZAK TUTUNUZ.
UYGULAMA VE HAZIRLIK AŞAMASINDA HİÇBİR ŞEY YEMEYİNİZ, İÇMEYİNİZ.
İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÜZERİNE RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN, KULLANIM TALİMATINA UYUNUZ.
KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİNİ VE PROSPEKTÜSÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...