www.adigetarim.com'a Hoş Geldiniz... PEŞİN FİYATINA TAKSİT İMKANI İÇİN FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ !
Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA ! Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA ! Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA ! Adige Tarım'da 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz de Ücretsiz Kargo! AYNI GÜN KARGODA !

Petrol Ofisi Maksi Moto 2 T Motor Yağı 1 lt

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Petrol Ofisi Maksi Moto 2 T Motor Yağı 1 lt
 

Petrol Ofisi güvencesiyle üretilen Maximoto serisi motor yağlarından olan Petrol Ofisi Maximoto 2T yağ 1 litre miktarıyla aracınızın performansını artırmayı hedefler. Hava soğutmalı ve iki zamanlı olarak satışa sunulan motor yağı, benzine karıştırılarak kullanılır ve motosiklet, scooter gibi küçük taşıtların motorlarında etkilidir. Aynı zamanda diğer küçük makine motorlarının da performansını artırmasına yardımcı olabilir. Yüksek performans için tasarlanmış olan özel yağ, mineral bazları içermesi sebebiyle motorlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Kullanım anından itibaren aracınızın performansını artıran yağı, benzin ile karıştırarak kullanmak için aşağıdaki belirli kullanım oranlarını göz önünde bulundurmanız yeterlidir. 

Motorunuzu Aşınma ve Yağlanmadan Koruyun

 • Maximoto yağ, içerisinde aktif temizleme maddeleri barındırır. Bu sayede motor içerisinde tortu ve çamur oluşması engellenir ve motorun uzun müddet temiz kalması sağlanır. 
 • Aracınızın pistonları kullanım süresi boyunca, kullanım biçimi ya da zamana bağlı olarak yıpranma belirtileri gösterebilir. Pistonların çalışma ömrünü uzatan ve sürtünmeye karşı koruyan motor yağı, aşınma ya da paslanma gibi etkenlere karşı da koruma altına alır. 
 • Motorlar üzerinde önemli etkiler yaratarak performanslarını artıran Maximoto serisi motor yağının tamamı 20 litre benzinde kullanım için uygundur. Dilerseniz daha az miktarda benzine karıştırarak da kullanabilirsiniz. Bu oran küçük motorlar için geçerlidir. 
 • Aracınızın performansını artırıp motoru dış etkenlerden koruyan ve bakım yapan yağ, daha sonra oluşabilecek gereksiz maliyetlerin önüne geçer. Arızalanma problemlerini en aza indirir. 
 • Ön ateşleme süresini kısaltarak aracınızın milisaniyeler içerisinde çalışmasını sağlayan ve kış aylarında gecikebilen ısınma işlemini hızlandıran motor yağı, aracınız seyir hâlinde olduğunda da motor temizliği işlemini sürdürür. 
 • Araç motorunuzda zamanla biriken artık parçacıkların ve kir kalıntılarının giderilmesini sağlayan motor yağı, araç motorunuzun daha uzun ömürlü olmasına da katkıda bulunur. 

Güçlü Motorlar İçin Maximoto 

Maximoto 2T yağın benzin oranı 1/16 ile 1/50 arasında değişim gösterir. Aracınızın kullanım kılavuzuna ulaşarak ne kadar motor yağı kullanmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Yoğunluk oranı @15 °C g/ml 0.89 olan ürünün parlama noktası COC °C oranı 250 olarak gösterilir. Kinematik viskozite oranı 40°C'de mm²/s üzerinden 128,92 olan motor yağı, 100°C'de 13,21 mm²/s özellik taşır. Aracınızı ilk günkü performansına yaklaştıran ve daha verimli bir duruma getiren ürün, uzun vadede yakıt tüketimi konusunda tasarruf yapmanıza da yardımcı olur.

Bakımlı bir hâle gelen araç motoru, tortu ve kalıntılardan arındığı için daha etkili bir biçimde çalışarak yakıt verimliliğini artırır. İçten yanmalı olarak ifade edilen motorlarda ısınmaya bağlı aşınmaların da önüne geçen ürün, hava soğutmalı özelliği sayesinde aşırı ısınmaları da engeller. Aracınızın parçaları arasında kaygan bir yapı oluşmasını sağlayan motor yağı, motor parçalarının temizliği konusunda üstün başarı gösterir. Akıcılığa karşı yüksek dirençli olan ürün, motor parçaları üzerindeki kalıcılığını uzun süre koruyabilir. 2T Plus yağın karıştırma oranları aşağıdaki gibidir. Rakamlar 4 litre benzine karıştırılacak yağ oranını ifade eder. 

 • 1:10 = 400 ml
 • 1:15 = 265 ml
 • 1:20 = 200 ml 
 • 1:25 = 160 ml
 • 1:30 = 135 ml
 • 1:40 = 100 ml 
 • 1:50 = 80 ml 

Ürünün Tipik Özellikleri

 • Viskozite: 0W - 40
 • Miktar: 1 Litre 
 • Renk: Kırmızı
 • Üretim Yılı: 2020

Kullanım Önerisi

Aracınızın kullanım talimatını inceleyerek motor yağının aracınıza uygunluğunu kontrol ediniz. Ürünü aracınızın benzinine karıştırarak kullanınız. Yukarıda belirtilen karıştırma oranlarından faydalanarak kendi aracınız için hangi ölçüyü kullanacağınızı kullanım kılavuzu yardımıyla belirleyiniz. Kullanım kılavuzunda belirtilen miktarları aşmayınız ve uygulama sırasında yukarıdaki miktarlar haricinde farklı oranlar kullanmayınız. 
GarantiTüm ürünlerimiz orjinaldir. Satın almış olduğunuz tüm ürünler garanti kapsamındadır


 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...